03-6829416

אודות

המפעלים שלנו

המסגריה

אמיר-בראון פלדות פעילה משנת 1964 ומתמחה בייצור מוצרים על פי הזמנה. מיקום המפעל בדרום העיר תל אביב נותן אפשרות גישה נוחה לכל בעל מקצוע לעבור ולהזמין כל סוג של עבודה במתכת. בחברה ציוד לחיתוך, לכיפוף, לריתוך, השחזה וצביעה של פחים ופרופילים. במסגרת השירות קיימת בחברה מחלקה טכנית בפיקוח אדריכלית. עם הזמנת המוצר ינתן ללקוח ליווי ופיקוח הכולל פתרונות טכניים ואסתטיים, שרטוטים תכניות חתכים פרטים והדמיות.

מוצרים: קונסטרוקציות מתכת , פרגולות , ארונות וארגזים , שולחנות עבודה , מדפים , מתקני תצוגה לחנויות ומוצרים מיוחדים ע"פ הזמנת הלקוח .

לקוחות: אדריכלים, מעצבים, מפעלים, קבלנים שיפוצניקים, אומנים ומסגרים. כחלק מהשירות החברה מבצעת גם פרויקטים באתרי הלקוחות במגזר הפרטי, הציבורי והמסחרי. במסגרת פרויקט אמיר-בראון פלדות ערוכה להתקנות חיצוניות: הוצאת צוותים להתקנה מחוץ למפעל, בניית קונסטרוקציות: ממתכת ועץ וייצור באתר במידת הצורך.

 


מפעל נירוסטה

בנוסף לייצור מוצרים בהזמנה אישית מברזל, לפלדות אמיר מפעל נירוסטה, עם נסיון עבודה של 40 שנה. במפעל מייצרים את כל הדגמים והמוצרים, שמוצגים בחלל התצוגה ועשויים נירוסטה; בין השאר מוצרים יחודים כמו מטבחי חוץ וכיסאות נירוסטה . בחברה ציוד לחיתוך, לכיפוף, לריתוך ארגון, השחזה, ליטוש והברקה. מיקום המפעל בדרום העיר תל אביב נותן אפשרות גישה נוחה לכל בעל מקצוע לעבור ולהזמין כל סוג של עבודה בנירוסטה. אנו נדאג להתאמת הזמנת הלקוח לשטח: כולל תכניות לביצוע ופרטים.

מוצרים: מטבחי חוץ עשוים נירוסטה בשילוב חומרי גלם נוספים המטעימים לתנאי מזג אויר בחוץ ,ציוד למסעדות , מיכלי נירוסטה ,רהיטי גן , רהיטים לבית , חיפוי קירות ויצור ע"פ הזמנת הלקוח .

לקוחות : אדריכלים, מעצבי פנים, מעצבי מוצר, מפעלים, קבלנים, שיפוצניקים, אומנים, אוהבי בשר שזקוקים למטבח חוץ וסתם צרכני מוצרים מיוחדים.

 


סוגי מוצרים

מעקות

גלריית אמיר בראון פלדות מציעה לקהל הלקוחות את הידע המקצועי של עולם הפלדה יחד עם הטאצ' העיצובי. תהליך ייצור פרויקט מסגרות, למשל עבור לקוחות של בית פרטי, מתחיל בתכנון גורף כולל פרטים לביצוע, בשיתוף פעולה עם האדריכל, ולשביעות רצון הלקוח. המעקות שבגלריית התמונות למטה הותקנו בפנים הבית בחדרי מדרגות, או בחוץ כמעקה למרפסת. כמובן שנעשתה התאמה לתנאי השטח בבחירה של אופי החיבורים והגמר הרצוי.

 

פרגולות

גלריית אמיר בראון פלדות עוסקת בעיצוב וייצור של פרגולות על פי הזמנה, כולל עבודת הברזל, עבודת העץ, והתקנה בשטח. התכנון נעשה בליווי אדריכלית החברה, שמפקחת על היצור וההתקנה. התהליך מתחיל בשרטוט, הייצור במפעל, ההובלה ושלב ההתקנה באתר – כל פרגולה בהתאם ללקוחות השונים, הצרכים, התקציב, ההעדפות האסטתיות.

 

גדרות

חברת פלדות אמיר בראון פלדות והאדריכלית מיקי מן חברו יחד על מנת לאפשר שירות מלא של תכנון וייצור פרטי מסגרות ללקוח, לאדריכל ולמעצב. נסיון רב השנים הביא אותנו לכדי ייצור של גדרות בדגמים שונים; בין השאר גדרות מסביב לבריכה, גדרות כתוספת לחומה בנויה, קונסטרוקציית מתכת לגדרות מעץ, וגדרות ברזל מסביב לבית פרטי.

 

שערים

לגלריית אמיר בראון פלדות נסיון רב עם עיצוב, תכנון ייצור והתקנה של שערים: שער כניסה לבית או שער חנייה, שער של כנף אחת או שתיים, פתיחה חשמלית עם קודן או פתיחה עם שלט, עשוי ברזל בגמר חלודה או צבוע לפי בחירת האדריכל והלקוח. בתמונות הבאות ניתן להתרשם מרזומה העבודות שלנו.

 

פרוייקטים מסחריים

גלריית אמיר בראון פלדות מלווה פרויקטים מסחריים רבים, משלב התכנון ועד ההפקה המלאה, בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח / האדריכל / המעצב. בין הפרויקטים שלקחנו בהם חלק אפשר למצוא מסעדות, ברים וחנויות. מידת המעורבות בפרויקט נעה בין ייצור פרטי המסגרות עד שיפוץ מלא של הנכס הכולל פיקוח על הפרויקט, וליווי של ייעוץ אדריכלי וטכני. בגלריית התמונות אתם מוזמנים להיחשף לחלק מהפרויקטים בביצועינו. 

 

מדפים

גלריית אמיר בראון פלדות ביקשה לספק פתרונות יצירתיים ומעוצבים עבור הספרייה הבייתית, ולאפשר לכל קורא להגדיל את האוסף הפרטי שלו, על ידי תוספות של היחידות הקיימות. הספרייה מייצגת את הרעיון שבייצור תעשייתי, חזרתיות, חיבורים חכמים, ולמעשה יכולת הגדלה של המוצר בכל עת.

 

חיתוך לייזר

לגלריית אמיר בראון פלדות מחלקה שלמה שעוסקת בתכנון של חיתוכי לייזר, כולל הגרפיקה, הפריסה של החומר, אופן ההתקנה והחיבור של האלמנט החתוך וכמובן הייצור והביצוע של התכנון. ביקור באתר יאפשר הצצה למגוון של מחיצות, פרגודים, חיפויי קיר ואף ריהוט שעשוי בטכניקה של חיתוך לייזר. הלקוח מוזמן לבחור את הגודל, הגרפיקה או הצבע שמתאימים לו, ואנו נבצע בהתאם לצרכים.

 

שולחנות

סדרת השולחנות של גלריית אמיר בראון פלדות, הידועה בכינוייה "סדרת אחד העם" מציעה מגוון רחב של דגמי שולחנות כך שכל אחד יכול למצוא את השולחן המתאים לו ביותר. שולחן עשוי רגלי נירוסטה או רגלי ברזל, מצוייד במשטח זכוכית או עץ, שולחן סלוני או שולחן למטבח – גלריית אמיר מייצרת על פי הזמנה ובהתאם לצרכי הלקוח.